قالب ریسپانسیو و واکنشگرا آکرونیم منتشر شد.

قالب آکرونیم که برای جوملا 3 و 3.5 ارائه شده است. شما علاقه مندان به راحتی می توانید با کمترین هزینه این قالب را خریداری کرده وبرای سایت های تجاری , تبلیغاتی , فروشگاهی و شرکتی خود استفاده کنید زیرا این قالب دارای ویژگی های منحصربه فردی اعم از 6 استایل رنگی , منوی آبشاری , منوی موبایل , پشتیبانی از RTL و بسته های متنوعی از ماژول ها وافزونه های جوملاست. شما به راحتی می توانید بهترین قالب جوملا را دانلود کنید.

جهت دیدن جزئیات بیشتر کلیک کنید.

قالب سوپرا برای جوملا 3.5 منتشر شد.

قالب واکنشگرا و ریسپانسیو(responsive) سوپرا برای جوملا3 و3xمنتشرشد. شما می توانید قالب سوپرا برای سایت های شرکتی , تجاری , شخصی , نمایشگاهی و فروشگاهی خود استفاده نمایید که دارای 5 استایل رنگی و منوی آبشاری و 89 ماژول است. از دیگر ویژگی های این قالب قابلیت پشتیبانی از جوملا 3x وفریم ورک گانتری 5 است .شما عزیزان می توانید به راحتی یک سایت کاملا حرفه ای را با صرف کمترین هزینه و وقت راه اندازی کنید.

جهت دیدن جزئیات بیشتر کلیک کنید.

قالب تبلیغاتی مسیح یکی از پر کاربرد ترین قالب های جوملا است که بر اساس فریم ورک YT طراحی شده است .
قالب واکنشگرا (ریسپانسیو) مسیح دارای ویژگی های منحصر به فرد گرافیکی می باشد.
شما مشتریان عزیز از این قالب می توانید برای راه اندازی سایت های هنری وتبلیغاتی خود استفاده نمایید چرا که این قالب دارای بسته های متنوع از ماژول و پلاگین و افزونه های جوملا می باشد.
یک بار دیگر تم فا یکی از حرفه ای ترین قالب های خود را به نمایش گذاشته است و شما می توانید با صرف یک هزینه کم یک سایت کاملا حرفه ای را راه اندازی نمایید.

جهت دیدن جزئیات بیشتر کلیک نمایید

جوملا 3.4.5 در دسترس برای دانلود میباشد ، این یک انتشار برای رفع مشکل امنیتی میباشد که برای نسخه های سری 3.x میباشد، ما حتما پیشنهاد میکنیم که سایت خود را هر چه زودتر بروزرسانی نمایید.
در ضمن این نسخه بجز رفع این مشکل امنیتی تغییر دیگری نداشته است.
شما براحتی میتوانید از طریق مدیریت ، جوملای سایت خود را بروز رسانی نمایید.

جوملا 3.4.5 منتشر شده است.
 آخرین نسخه امنیتی  جوملا 3.4.5 احتمالا در تاریخ 22 اکتبر  2015 روز پنج شنبه ساعت 2  برای دانلود در دسترس عموم قرار داده است.
لازم به ذکر است برای حل مشکلات امنیتی نسخه جدید جوملا را پنجشنبه بعدی دریافت کرده و بروز رسانی نمایید.

قالب ریسپانسیو و واکنشگرا ژیان یک قالب نمایشگاهی ، فروشگاهی ، شرکتی و تجاری جوملا می باشد که نسخه جدید جوملا 3 آن ارائه شده است. ژیان یکی از پر کاربرد ترین و حرفه ای ترین سایت های نمایشگاهی و ویرچومارت است که بر اساس فریم ورکzo2  طراحی شده است .

جهت دیدن جزئیات بیشتر کلیک نمایید

قالب فروشگاهی و ریسپانسیو آرین  برای جوملا 3 ارائه شده است.
شما مشتریان عزیز می توانید خرید آنلاین راحتی را با سایت فروشگاهی ( ویرچومارت ) آرین داشته باشید .
قالب ویرچومارت آرین دارای امکاناتی از قبیل افزونه ها ، ماژول اسلاید شو می باشد . اگر دنبال یک قالب فروشگاهی با بهترین و کامل ترین امکانات هستید ما به شما قالب آرین را معرفی می کنیم.

جهت دیدن جزئیات بیشتر کلیک نمایید

جوملا 3.4.4 از نسخه های مربوط به جوملا 3 میباشد که مربوطه به رفع مشکلات امنیتی نسخه های جوملا 3 میباشد و ما به شما پیشنهاد میکنیم که جوملا سایت خود را آپدیت نمایید.

شما براحتی میتوانید از طریق مدیریت ، جوملای سایت خود را بروز رسانی نمایید.

 

جوملا 3.4.3

جوملا 3.4.3 از نسخه های مربوط به جوملا 3 میباشد و ما به شما پیشنهاد میکنیم که جوملا سایت خود را آپدیت نمایید.

شما براحتی میتوانید از طریق مدیریت ، جوملای سایت خود را بروز رسانی نمایید.

 

طراحی وبسایت واکنشگرا ( ریسپانسیو ) چیست ؟

آیا از خودتان پرسیده اید که طراحی وب سایت واکنشگرا (ریسپانسیو) چیست؟

امروزه با استفاده از طراحی وب سایت واکنشگرا می توان به راحتی در انواع سایز های تبلت ها و موبایل ها در صفحات وب جستجو کنیم.کاربران فارسی زبان واژه ریسپانسیو را با نام های واکنشگرا و پاسخگو و همچنین ریسپانسیو می شناسند. طراحی وب سایت واکنشگرا در سال 2013 به یک رویداد داغ تبدیل شد که بیشتر مردم از دستگاه های هوشمند برای وبگردی استفاده می کردند.

وب سایت هایی که واکنشگرا نیستند مشاهده آنها در گوشی های هوشمند و تبلت ها سخت بوده و بازدید کننده این سایت ها کم می شود چرا که با وجود سایت های واکنشگرا که خود به طور خودکار برای انواع سایزهای گوشی ها تنظیم می شود وبگردی آسان می شود.

ادامه مطلب: طراحی وبسایت واکنشگرا ( ریسپانسیو ) چیست ؟